Seriály

Rybičky

5. března 2011 v 18:39 | Zwonda
NEJVYŠ
ŠÍ ČAS NECHAT SE CHYTIT!
NOVÝ ANIMOVANÝ SERIÁL RYBIČKY
PREMIÉRA 12. ÚNORA NA DISNEY CHANNELU
http://www.email.cz/getAttachment?session=5%BA%86%B9%3C%9B%EAv%FD%16%CF%9C%B4%1A%27%B4%C8%A4C%A4%F8Rn%F1%5C%86%FC%CB%B6%29%C6%203%D7%F5%F1h%81%40/%B03%E1%DD%E0%1FgX%F1%9B%1F%CD%3C%C0%27t%B2%1E%20%AA%A1q%94%22%87%0EU%E2%D3%18%93%04D%CEf8%D2%5B%FD%96%B7%07%2Aq%FB%AD%A9%2B%05%0C%0C%A3%8Br%0C%B5B%B9%A1%A4%23%88%CD%A1%E1%07%5E%B8%D1%D5P%D4%7D1%E5%E7%C0%8E%A1%F9%BCA%C4Y%B4c%04%93%3A%29%17%14%F5%A3%10s
Rybičky - poutavý, nápaditý a legrační seriál, který se točí okolo tří puberťáků Milouše, Bey a Oscara (jen tak mimochodem - jsou to ryby), kteří proplouvají zčeřenými vodami střední školy, poběží od 12. února premiérově na Disney Channelu každou sobotu v 9:25.
Seriál byl stvořen ilustrátorem celé řady dětských knížek Noahem Z. Jonesem (Not Norman, The Monster in the Backpack) za využití inovativní směsice digitální animace a fotografických koláží.
Hlavním producentem je Maxwell Atoms (The Grim Adventures of Billy & Mandy) a koproducentem je Noah Z. Jones. Jednotlivé epizody režírovali Carl Greenblatt (Chowder) a Bill Reiss (Chowder).

Rybičky vytvořené v Disney Television Animation sledují příběhy Milouše, Bey a Oscara, tří nejlepších kamarádů žijících v obřím akváriu, kteří se snaží proplouvat zčeřenými vodami střední školy. Spolu zdolávají běžné životní situace a vítězství, jako je přátelství, randění a sportování, ale i méně obvyklé události, jako jsou útoky obřích humrů i různé speciality, jako je třeba školní výlet do křečkovy klece.

Sladký život Zacka & Codyho

25. července 2010 v 19:14 | Jan Zvoníček


4e53471bc3-55689174-o2
Který seriál byl v roce 2005 na Disney Channel nejúspěšnější? Odpověď se nabízí sama. Postarala se o to dvojice režisérů Danny Kallis a Jim Geoghan, kteří vytvořili populární sitcom Sladký život Zacka a Codyho. V originálu The Suite Life of Zack & Cody sledovalo první díl tohoto seriálu na čtyři miliony diváků, což se stalo nejvíce v daném roce premiéry.
Televizní sitcom Sladký život Zacka a Codyho byl nominován na cenu Emmy a třikrát byl zároveň nominován na Nickelodeon Kids Choice Awards. Hlavními postavami tohoto sitcomu jsou dvojčata Zack a Cody Martinové, které ztvárnili Dylan a Cole Sprouseovi. Jedná se o problémy dělající dvojčata, která žijí v Tipton Hotel v Bostonu, kde se také děj odehrává.
Sitcom Sladký život Zacka a Codyho se stal prvním na Disney Channel, který nabídl takzvaný tag scene. Show se odehrává v Bostonu, kde dvojčata žijí v Tipton Hotel. Zde také v hale hraje a zpívá jejich matka Carey. V hotelu zároveň žije hotelová dědička London Tipton, která je velmi arogantní a nezdvořilá. Maddie - celým jménem Madeline Fitzpatrick, je dašlí důležitou postavou sitcomu. Přísným manažerem hotelu je pak Mr. Moseby.
Většina epizod ukazuje na dva příběhy. Nejvíce se zaměřuje právě na Zacka a Codyho, kteří se kromě hotelu ukazují hlavně v Cheevers High School. Druhý příběh je pak zaměřen na Londýn a na Maddie, kterou hraje známá herečka a zpěvačka Ashley Tisdale. Populární sitcom už má za sebou řadu prestižních nominací a také ocenění. Mimo jiné můžeme uvést tři nominace na Emmy. Celkem už pak seriálu Sladký život Zacka a Codyho byly natočeny tři série.

H2O, stačí přidat vodu

25. července 2010 v 19:13 | Jan Zvoníček


27e6b3a97d-56594265-o2
Už na více než sto televizních stanicí se dostal populární seriál, který diváci v České republice mohou sledovat na Disney Channel. Originálně H2O: Just Add Watter, česky H2O: Stačí přidat vodu je populární seriál, který má za sebou už tři úspěšné série. Jejími hlavními aktérkami jsou tři dospívající dívky, které nesmí jediné - dotknout se vody. Seriál je velmi populární a i díky tomu vyhrál cenu Nejlepší TV hraný seriál na Nickelodeon Australian Kids Choice Awards 2008.
V blízkosti známého australského Sea World, na plážích Gold Coast se natáčí populární seriál pro teenagery H2O: Stačí přidat vodu. První díl vlétl na televizní obrazovky v roce 2006, od té doby byly natočeny tři série. Původně však měly být natočeny jen série dvě, celkem tedy dvaapadesát dílů. Hlavní muž celého seriálu Jonathan M. Shiff ale díky obrovské popularitě neváhal a během let 2008 a 2009 natočil sérii třetí.
Seriál H2O: Stačí přidat vodu se točí okolo tří šestnáctiletých dívek - Emma, Cleo and Rikki. Když byly v měsíčním jezeře, dostaly nadpřirozené schopnosti a staly se z nich mořské panny. Emmu hraje Claire Holt, která je brilantní, zodpovědná a sportovní. Ve třetí sérii ji nahradila laskavá Bella, coby Indiana Evans. Další hlavní postavou je Cleo Sertori, kterou hraje Phoebe Tonkin. Třetí dívkou a hrdinkou seriálu je Rikki Chadwick, jíž ztvárnila Cariba Heine.
Nejedná se však o obyčejné dívky. Všechny tři jsou totiž také mořské panny. To s sebou nepřináší jen výhody, ale také nevýhody. Musí se držet dále od vody, aby na toto tajemství nikdo nepřišel. Všechny hrdinky H2O: Stačí přidat vodu mají ale speciální schopnosti. Cleo může manipulovat s vodou, Emma může zmrazovat a Rikki dokáže ohřívat. To pak dívkám zabraňuje, aby se k vodě dostaly. Důležitou roli v seriálu hraje také Lewis McCartney, coby Angus McLaren. Ten se zná s Cleou už od jejich pěti let a jako první a také jediný o tajemství ví. Poté se seznámí i s ostatními dívkami alias mořskými pannami a po celou dobu se je snaží chránit.

Kouzelníci z Waverly

25. července 2010 v 19:12 | Jan Zvoníček


988bdc0044-53955660-o2
Populární trojice herců ve složení Selena Gomez, David Henrie a Jake T. Austin vytvořili nerozlučné trio, které je k vidění každý den na Diseny Channel. Řeč nemůže být o ničem jiném než o seriálu Kouzelníci z Waverly, originálně Wizards of Waverly Place. Sitcom či fantasy pro teenagery vlétl na Disney Channel ve druhé polovině roku 2007 a ihned se dostal do popředí oblíbenosti. Kouzelníci z Waverly byli nominováni také na ceny Emmy a v současné době je na světě třetí série.
Jak už název vypovídá, seriál Kouzelníci Waverly je spojován s magií. Producent celé série Todd J.Greenwald vsadil na sourozenecké trio Russových. Nejstarším z trojice sourozenců je Justin, kterého hraje David Henrie. Jeho sestru Alex ztvárnila Selena Gomez. Nejmladšího sourozence Maxe hraje Jake T. Austin.
Všichni sourozenci žijí pod stejnou střechou s otcem s italsko-americkými kořeny Jerrym. Matka Theresa je mexicko-amerického původu. Právě Jerry v minulosti vyhrál soutěž kouzelníků, a proto mohl používat své schopnosti. Avšak kvůli tomu se nesměl oženit. Proto magické schopnosti předal svému bratrovi a oženil se s normální smrtelnicí Theresou.
A právě jeden ze sourozeneckého tria má být jeho nástupcem. Nyní svá kouzla používat nesmějí, mohou s nimi nakládat, až budou dospělí. O tom, kdo bude magické schopnosti užívat, rozhodne jednou kouzelnické utkání. Jak už to ale bývá, někomu kouzla občas uniknou. Největší problémy s tím má Alex, které ještě úmyslně napomáhá Justin. Proto občas doma, ve škole i před kamarády mohou mít problémy, které bychom tedy jen tak nečekali.

Hannah Montana

25. července 2010 v 19:11 | Jan Zvoníček


9049251c43-62636650-o2
Nejspíše nejpovedenější a nejúspěšnějším projektem stanice Disney Channel je seriál Hannah Montana. Populární rodinný sitcom se rozšířil velmi rychle po celé planetě a stal se velkým tahákem dospívajících lidí po celém světě. Šéf celého projektu Michael Poryes začal Hannu Montanu vysílat v první polovině roku 2006. Od té doby byly natočeny tři série a je jisté, že bude i čtvrtá, která vznikne v roce 2010. Ta ale zároveň bude sérií poslední.
Hannah Montana se stal tak populárním seriálem, že producenti neváhali a v roce 2009 vtrhli do kin také s filmem, který nesl název Hannah Montana: The Movie. Také ten byl velmi úspěšný. Samotný seriál byl dokonce nominován na ceny Emmy. Hlavní roli zaujala Miley Cyrus, která se díky seriálu stala nejen populární herečkou, ale také zpěvačkou.
Tato americká kráska hraje přes den obyčejnou dívku s běžnými problémy Miley Stewart. Jen co ale den skončí, Miley se stává hvězdnou popovou zpěvačkou, která si říká právě Hannah Montana. V souvislostí se zpěvem Hannah Montana vyšel ke každé sérii a také k filmu vždy velmi povedený soundtrack.
Hannah Montana získal hned několik ocenění, podle seriálu vzniklo dokonce hned několik videoher. Přes den žije Miley normálním životem a musí svou identitu popové hvězdy chránit. O tom, že je hvězdou Hannah Montana, ví jen několik nejbližších přátel a rodina. Seriálového otce Miley hraje Billy Ray Cyrus, který je ve skutečnosti rovněž otcem herečky Miley Cyrus. Její nejlepší seriálovou kamarádkou je Lillian "Lilly" Truscott, která zná i totožnost Hannah Montana. Lilly chodí s Oliver Oscar Okenem, který je zároveň nejlepším kamarádem Miley. Olivera hraje Mitchel Musso, který jak přiznal, už nechce hrát ve čtvrté řadě. Objeví se tak jen v pár epizodách. Rovněž on pomáhá s utajováním skutečné identity hlavní postavy.

Americký drak

25. července 2010 v 19:10 | Jan Zvoníček
F8f37fe84a-53956463-o2
Animovaný seriál Americký drak vlétl na obrazovky Disney Channel v roce 2005. Americký 2D seriál pak měl poslední epizodu vysílanou prvního září roku 2007. I tak se ale dokázal stát dosti populárním. Hlavní hrdina Jake Long provádí po dvaapadesáti epizodách, které magický Americký drak nabízí.
Dobrodružná animovaná komedie se stala na Disney Channel tahákem. Třináctiletý čínsko - americký chlapec, který rád jezdí na skateboardu, Jake Long má jedno velké tajemství, které musí už v tak nízkém věku zadržet. Potomek čínské kultury, reprezentant dokonalosti a potomek přírody, dokázal otevřít svůj potenciál a může se změnit v draka. Jake zdědil své schopnosti po dědečkovi z matčiny strany.
Právě dědeček Luong Lao Shi hraje jednu z hlavních rolí. Luong je Dragon Master, který učí a chrání magické schopnosti. Společně s kamarádem Fu Dog tyto funkce vykonávají. Je to hlavně šestistiletý Fu, který malého Jake učí. Jacob Lucas "Jake" Long se jeví jako líné dítě, které ve druhé sérii dovrší čtrnácti let, ale ve skutečnosti, tajně, je drakem. Svými schopnostmi brání New York City, zatímco získává stále nové dovednosti, aby se z něj stal první American Dragon. Přes den se chová jako puberťák, v noci se ale změní, bojuje proti monstrům a chrání svou rodinu. Jake má zároveň mladší sestru Haley Long. Ta je inteligentní a talentovaná. Jake pak v šoku zjišťuje, že právě jeho sestra je druhým Americkým drakem v pořadí.
Jake Longa po epizodách provázejí také přátelé. Jeho nejlepším kamarádem je Arthur "Spud" P. Spudinski. Maniak do svého přenosného počítače. Spud má rovněž zřejmě kouzelnický potenciál. Další kamarádkou seriálového hrdiny je Trixie Carter. Největší zájem jeví Jake o Rose. Rose má na ruce znaménko, které připomíná Čínského draka. Narodila se jako dvojče, ale od rodiny Huntsman byla odvezena. Jake se později dozví, že Rose je Huntsgirl , to stejné se stane i naopak. Jake se snaží o to, aby Rose nezapadla do klanu Huntsclan, což se taky povede. Rose zase pomáhá bojovat Jakeovi proti Dark Dragoovi. Hlavní Jakeovým protivníkem je dvojče Rose Huntsman. Silák a vůdce Huntsclan se snaží všem pořádně znepříjemnit život. Ale jak už to bývá, Jake Long je úspěšnější.

Zeke a Luther

25. července 2010 v 19:09 | Jan Zvoníček

Jeden z nejmladších projektů televizní stanice Disney Channel nese název Zeke & Luther. Tento sitcom měl premiéru na Disney, než se stal stálicí Disney Channel. Zeke & Luther zažil premiéru teprve v červenci roku 2009, tudíž hodnotit jej, je ještě předčasné.
Zeke & Luther ukazuje na kamarádství dvou mladých chlapců. Jak Zeke, tak Luther totiž milují skateboard a celkově jim hodně žijí. Tyto dvě hvězdy se dostaly už na obrazovky do dvaadvaceti států a dá se předpokládat, že nezůstane jen u toho. Hlavními hvězdami tanagerského sitcomu, který je do značné míry sportovní, jsou mladé hvězdy jako Hutch Dano, Adam Hicks, Daniel Curtis Lee, a Ryan Newman.
Zatím jen v první sérii jsou hlavními postavami kamarádi Ezekiel "Zeke" ThatcherLuther Waffles, kteří mají oba okolo patnácti let. Zeke je považován za toho chytřejšího z nerozlučné kamarádské dvojice a zároveň pracuje dodáváním Don's Donuts. To Luther se někdy chová jako šampion. Adoptoval si krysu, kterou pojmenoval Lucky. Oba chlapci, kteří milují jízdu na skateboardech, jsou sponzorováni firmou Liver Nubs.
Nejsou však jedinými hlavními postavami. Velkou nevýhodou Zeka je to, že je zamilován do Olivie Masterson. Dřívější olivová dívka pro společnost Langley Olives se snažila Zekovi navrhnout skateboard, ale tím ho spíše ohrozila. Zeková mladší desetiletá sestra je zase dosti inteligentní nato, aby svého bratra dokázala vždy nějak převést. Oba kluci pak soupeří se svým kamarádem, ale také největším soupeřem Kojem o to, kdo je lepší na skateboardu.

Kim Possible

25. července 2010 v 19:06 | Jan Zvoníček
8848c13e48-53955265-o2
Už dlouhou tradici má na kanálu Disney Channel seriál Kim Possible. Animovaný snímek ze známé dílny má za sebou čtyři úspěšné série, které se týkají především hlavní aktérky Kim Possible. Díky velké oblíbenosti už byly dokonce natočeny také dva filmy se stejnou tématikou.
A o co v Kim Possible jde? Vše se točí hlavně okolo dospívající dívky Kim. Ta v americkém animovaném seriálu bojuje proti zločinu po celém světě, ale také řeší rodinné, školní a ostatní každodenní problémy. Kim Possible je tedy především animovaným akčním seriálem, ale také má v sobě prvky komedie a parodie na akční žánry.
Celá série vlétla na televizní obrazovky už v roce 2002. A hned první epizoda Crush byla nominována na cenu Primetime Emmy. V této době byla Kim Possible nejlépe hodnoceným seriálem Disney Channel. Následně přišly i další nominace na Emmy. Původně měly být vyrobeny série tři, díky úspěchu ale vznikly čtyři, poslední díl byl odvysílán v únoru roku 2007.
Děj se točí okolo teenagerky Kimberly Ann Possible, která bojuje proti zločinu a zároveň vede i svůj vlastní život. Nejlepším kamarádem Kim je Ron Stoppable, který společně se svou krysou Rufusem Kim pomáhá. Nedílnou součástí boje proti zločinu je i desetiletý počítačový génius Wade. Ten Kim vybavuje a během misí vše ovládá ze svého pokoje. Společně pak všichni bojují proti celosvětovému zločinu.

Vlny

17. května 2010 v 18:51 | Jan Zvoníček
stoked2highres.jpg image by 6teenfan
Vlny jsou animovaný seriál a zároveň taky úplně nový seriál o šesti teenagerech, kteří tráví svou úplně první letní dovolenou, nebo spíše letní prázdniny, daleko od domova a pracují u Paradise Surfer v Ridgemount Resort. Západ slunce je na ostrově v Britské Kolumbii, kde prázdniny tráví, opravdu fascunující! V květnu se připrav na plážovou pohodičku s těmito úžasnými kámoši! Na Disney Channel ve všední dny ve 13:10 a v opakování v 16:40.

Kouzelní Kmotříčci

16. května 2010 v 20:47 | Jan Zvoníček


Život není vůbec lehký, když chůva malého Timmyho je tak dětská, a když jeho rodiče jsou tak dospělí. Kouzelní kmotříčci je seriál o desetiletém jménem Timmy, jehož čarovní kmotři jménem Kosmo a Wanda mu plní jeho přání. Sleduj tento kouzelný seriál na Disney Channel v Pondělí 17.5.2010


Blog se dává do normálu!!!!!

Wizard of Waverly place

23. března 2010 v 15:00 | Jan Zvoníček


Kouzelníci z Waverly

Alex Justin a Max se zdají být zcela normální, ale pod jejich normální stránkou se skrývá jejich tajná stránka - všichni jsou kouzelníci ve výcviku! Můžou jejich pravomoce využívat na všechno. Ať už se jedná o mytí nádobí nebo při večeři, nebo dokonce dostat zpět na spoluslužebník sourozenci, bez ohledu na důvod, že to bude mít vždy následky k popukání.Anketa pod textem!!

Phineas and Ferb

14. března 2010 v 8:32 | Jan Zvoníček
Phineas a Ferb jsou nevlastní bratři, kteří se o letních prázdninách nudí, a nechtějí je trávit jako ostatní, proto je třeba zahnat nudu kupříkladu stavbou horské dráhy, záchrannou akcí rybičky jejich šikanujícího spolužáka nebo pomoci s realizací portálu na Mars. K tomu všemu se chtě nechtě pletou pod nohy své sestře a ta jim. Navrch jejich domácí mazlíček - ptakopysk - je tajným agentem, který bojuje se zákeřným padouchem němcem Dr. Heinzem Dutoschwartzem, který stále sestavuje různé "ovátory" na páchání zla, např. trusinátor. Na konci každé epizody jeho přístroje způsobí že dílo Phinease a Ferba zmizí chvíli před tím, než přijde domů jejich maminka. Candy se snaží své bratry nabonzovat mamince, ale vždy když jí chce ukázat jejich veledílo, tak už akorát vidí jak bratři sedí na zahradě pod stromem a Candy vypadá jako blázen. Celé je to doprovázeno veselými písničkami.
Anketa pod textem!!!!
http://www.brentoons.com/Quickstart/ImageLib/Phineas_and_ferb_logo.png

Hannah Montana 3

14. března 2010 v 7:15 | Jan Zvoníček
Hannah Montana je americký televizní seriál nominovaný na cenu Emmy, který se začal vysílat 24. března 2006 na Disney Channel. Seriál se zaměřuje na život dívky žijící dvojím životem: přes den je průměrnou dospívající dívkou Miley Stewart (hraje ji Miley Cyrus) a v noci je mladou popovou hvězdou Hannah Montana. Svou identitu musí ukrývat před veřejností, kromě jejích nejbližších přátel a rodiny. Anketa pod textem!!!!!!!!!!

http://www.supermusic.sk/obrazky/149691_hannah%20montana%20@%20miley%20cyrus.jpg
 
 

Reklama