Listopad 2009

1.kolo T-music chart

30. listopadu 2009 v 17:48 | Jan Zvoníček
Tak hlásni

Sotěž psací

28. listopadu 2009 v 19:28 | Jan Zvoníček |  News
Kdo chce soutěžit s Disney Channel tak ať do 10.prosince napíše odpověď do komentářů nebo na zvondy@seznam.cz.Jméno odpověď.


Jak jse jmenují Totally Spies?

A Sam Clover Marry
B Clover Sam Alex
C Sam Clover Jerry

Nezdařilá sotěž

28. listopadu 2009 v 19:24 | Jan Zvoníček |  News
Je to smůla že se nám přihlásil jen jeden kluk do soutěže klidně se přihlaste do soutěže.Dík

Soutěž

23. listopadu 2009 v 19:24 | Jan Zvoníček |  News
Kdo chce soutěžit s Disney Channel.Tak ať napíše pod tento text do komentářů svoje jméno.
1.Přezdívka
2.Svůj blog
3.O čem je blog.

Dík

Disney Games : Listopad

21. listopadu 2009 v 7:40 | Jan Zvoníček
S Disney Games se každému dítěti otevírá brána do jeho snů. Může si zvolit svůj oblíbený seriál, což je pro každé dítě interaktivní. Nyní můžete hlasovat za měsíc listopad,
ve kterém se utká Totally Spies proti Hannah Montana.

Oznámení

21. listopadu 2009 v 7:32 | Jan Zvoníček |  News
Oznamuji že v Sobotu bude Disney Channel vysílat. http://www.disneydreaming.com/wp-content/uploads/2009/10/Disney-Channel-Logo.jpg

Program na Sobotu

21. listopadu 2009 v 7:23 | Jan Zvoníček
7:00 Začínáme vysílat
7:03 Mistr Manny
7:20 Mickeyho klubík
7:45 Phineas a Ferb
8:00 Totally Spies

Moji přátele Tygr a Pú

20. listopadu 2009 v 20:28 | Jan Zvoníček
http://www.animsvet.cz/covery-s/434.jpg
Veselé příběhy děvčátka Gábi a jejích kamarádů: Medvídka Pú, klokánka Rú, nezbedného tygra, ustrašeného prasátka, pana Králíka, velkého sloniska a malého pejska Pajdy. Partička těchto přátel se spojí, aby s pomocí lesních zvířátek a důležitých klíčových nápadů zdolali překážky a vypátrali záhady v zajimavých příbězích.



http://z.hubpages.com/u/12295_100.jpgV Úterý ve 20:20 a ve Čtvrtek ve 20:00 hod.Sleduj v blogu Playhouse Disney.

Lilo a Stitch

20. listopadu 2009 v 17:18 | Jan Zvoníček |  Seriály Playhouse



Dejte si všichni veliký pozor, protože se kolem potuluje bláznivý mimozemšťan s jiné galaxie. S malou dobrodružnou dívkou podnikají děsně zábavné a dobrodružné výpravy za dalšími experimenty z vesmíru. Snaží se jim to však překazit zlý parazit "Smradlavá ryba". Ale Lilío & Stitch si nedají nic líbit a vždy mu dají za vyučenou. Experimenty z jiné galaxie má na svědomí blaznivý vědátor se svým kamarádem. Teď toho však lituje a Lile & Stirchovi je pomáhá zněškodnit, stihnout to? Nezničí naši rodnou planetu zemi? Sleduj zbrusu nový seriál,ve Středu ve 20:00 a v Pátek v 17:30 na Disney Channel v speciálním bloku . Nezapomeň, osud naší planety leží ve tvých rukou!


Lazy Town

20. listopadu 2009 v 17:12 | Jan Zvoníček |  Seriály Playhouse

http://devine.files.wordpress.com/2007/08/lazytown1.jpg

Lazy Town je městečko, kde jsou ze začátku všechny lidičky i děti líne. Nesportují jako v
normálních městech, nýbrž pojídají sladké věci a dřepí doma u televize nebo u počítače. Stephanie, neteř starosty tohoto města, vnese do Lazy Townu sportovního ducha. Nemá si s kým hrát, a tak jí strýček poradí zavolat Sportacuse. To je superhrdina, který hrozně rád sportuje a nikdy nekonzumuje sladkosti. Ten Stephanii vytáhne z jejích potíží a poradí jí, jak děti navnadit, aby sportovali. Ta toho využije, přinese míš a její noví kamarádi to jdou vyzkoušet. Stephanie, Pixel, Trixie, Ziggy, Stingie a Sportacus - stanou se znich nejlepší přátelé, nebo jak říkají oni, přátelé navždy. Sleduj tento fenomenální seriál na televizním kanálu Disney Channel a poznej hrdiny blíže. Disney Channel uvádí seriál Lazy Town.http://z.hubpages.com/u/12295_100.jpgV Pondělí v 19:10 a ve Středu v 18:50 hod.Sleduj v blogu Playhouse Disney.

Mistr Manny

20. listopadu 2009 v 17:06 | Jan Zvoníček |  Seriály Playhouse

Manny Garcia je šikovný mladík hispánskeho původu a nejlepší expert ve měste, který ochotně opraví každou pokaženou věc. Všechno, co k tomu potřebuje, je jeho čarovné povídavé nářadí. Každý z jeho zázračných nástrojů má jako živý tvor svůj rozum, odlišné vlastnosti, výjimečné nápady a při řešení problémů používa špecifické metody.




http://z.hubpages.com/u/12295_100.jpgSleduj v Pondělí v 19:35 a v Pátek v 15:25 hod. Sleduj v blogu Playhouse Disney.

Playhouse Disney

20. listopadu 2009 v 17:05 | Jan Zvoníček
http://www.playgroupaustralia.com.au/tas/images/Playhouse_Disney_logo_-_boxed_copy.jpg

Je tu komický a zároveň zábavný program Playhouse. Pojďte, pobavíme se spolu, děti. Fénomenální poředy pro děti, jako je třeba Mickeyho Klubík. Pokud tedy patříte do kategorie 3 - 6 let, pojďte si s námi užít. Naše zábavné pásmo začíná 20.listopadu na Disney Channel!


Náhradníci

20. listopadu 2009 v 17:04 | Jan Zvoníček |  Seriály Playhouse

Tod a Raley moc smutní byli, než náhradníky, objevily. Mámu špionku a tátu kaskadéra dohromady daly. Náhradníci jsou tady!
Náhradníci je nezisková společnost, která nahradí každého člověka, který se jejím klientům nelíbí, nebo kteří jsou otravní. Tod a Raley tuto službu využívají běžně a vždy se semele něco, co vůbec neplánovali. Například jednou se Zoo utekli všechny zvířata. Sleduj Náhradníky v Úterý v 19:55 a v Pátek v 16:15 hod. na Disney Channel.

Kim Possible

20. listopadu 2009 v 17:02 | Jan Zvoníček |  Seriály Playhouse

http://www.ioyunlarim.com/resim/1476.jpg


Kim Possible je superagentka, která bojuje proti zločincům. Je jí 14 a chodí na střední školu. Zachraňovat svět jí prý moc baví, odpočine si u toho. Dr. Draken a další zločinci ji nemohou ani vystát. S kamarádem Ronem tvoří "duo", ve kterém jsou oba neporazitelní. Wade, supergénius jim pomáhá řešit problémy, shání dobravu a Vede Kim webové stránky. Kim je vlastě dospívající tajný agent. V seriálu nechybí vtipné scény, ale dobrodružství taky bude, nebojte se. Seňor Senior Senior je naštvaný. Kim mu zkazila ďábelský plán vysát elektrickou energii z Francie a dalších Evropskkých zemí. To nikdy nezapomene. To se ale dozvíte na Disney Channel, ve Čtvrtek 18:50 hod.


Vladařova Nová Škola

20. listopadu 2009 v 17:01 | Jan Zvoníček |  Seriály Playhouse
Vítej v Kuskově akademii! Kusko je mladý vládce, který musel sestoupit z trůnu, aby mohl studovat. Nezbývá mu tedy nic jiného, bay místo Egyptu vládl škole! Zlá čarodějka a její poskok mu navíc dělají samé naschvály, ale nic netušící Kusko z toho vždy ošemetně vyvázne. Neváhej tedy a sleduj Vladařovu novou školu, v Pondělí v 19:45 a ve Středu v 19:35 hod. na Disney Channel.

Americký Drak

20. listopadu 2009 v 16:57 | Jan Zvoníček |  Seriály Playhouse

http://www.kabeleins.de/imperia/md/images/serien_shows/trick/_galerien/d/disneys_american_dragon/02_disneys_american_dragon_303_404_Disney.jpg



Většina lidí si draka představí jako ohromnou příšeru, která zničí vše, co vidí. Opak je ale pravdou. Jake Long chodí na základní školu do 8 třídy a právě on je Americký drak. Brání lidský i kouzelný svět. Jeho děda je drak Čínský. Kdysi bránil lidstvo a kozelné lidstvo v Číně. Na jeho místo nyní přichází jeho vnuk, jenže v Americe, v New Yorku. Zná se se skřítky a taky s jinými kouzelnými bytostmi. Má dva nejlepší kamarády, Trixie a Spada. Má taky vysněnou přítelkyni, která se jmenuje Rose. Amerického draka znáte z televize Jetix. Nyní si ho užijete ještě více. Na Disney Channel budeme vysílat dvojité porce, nové díly a speciální prodloužené díly. Neváhej tedy a sleduj Disney Channel v Pátky 16:40 a 17:05 hod.


Totally Spies

20. listopadu 2009 v 16:53 | Jan Zvoníček |  Seriály Playhouse
Sam, Clover a Alex jsou tři obyčejné holky z Beverly Heels, z Los Angeles. Tedy byly až do chvíle, než se z nich staly tajné agentky pracující pro Woohp. Každý den létají na různé mise, aby zabránily zložincům páchat jejich otřesné činy. Tento seriál byl nominován na cenu Emmy, je poučný, sportuje se v něm. Mandy, otřesná holka, pořád tyto tři holky ponižuje a dělá naschvály. Ale jednou se vše obrátí pro ní. Sleduj v Pondělí v 18:30 a ve Středu v 19:15 hod. na Disney Channel.

Kouzelníci z Waverly

20. listopadu 2009 v 16:51 | Jan Zvoníček



http://tv.popcrunch.com/wp-content/uploads/2008/10/wizards-of-waverly-place.jpg



Alex, Justin a Max Rusovi jsou na první pohled normální rodinka, když je ale poznáte blíže, zjítíte, že je to čarodějná rodina, která každý den zažívá nadpřirozené věci, třeba se přemis´tuje na mars a tam naruší projektový výzku za 100 milionů korun. Jednou si koupili psodraka, tedy draka v těle psa, který se jmenoval Drak. Chtěli si ho nechat, ale museli na rodiče nahrát, že psa našli, rozvěsili letáčky a lstivý prodavač psodraka se přihlásil jako jeho pravý majitel. Draka potom museli hledat, ale nakonec to dopadlo dobře. Prodavače našli a tentokrát použili lest oni na něj. Navedli ho na špatnou klec s jiným zvířetem - se Siamskou kočkou. Moc nadšený z toho nebyl, ale už se nevrátil. Sledujte tento seriál i vy na Disney Channel a poznejte tuto čarovnou rodinku blíže. V Středy v 18:00 a v 20:25 hod.

Phineas and Ferb

20. listopadu 2009 v 16:48 | Jan Zvoníček |  Seriály Playhouse



http://www.brentoons.com/Quickstart/ImageLib/Phineas_and_ferb_logo.png



Phineas & Ferb jsou dva kluci, mohli bychom říci mladí vynálezci, kteří každý den konstruují neuvěřitelné stavby, zkoumají mumie a vymýšlí, co budou dělat příští den. Tito dva kluci jsou opravdu zábavní. Jejich sestra Candy to na ně vždy "poví", ale nikdy ji to nevyjde. Jednou si dokonce zavolala do televizního seriálu "Přistihnem", ale opět to nevyšlo, dodávku s důkazy ukradl zákeřný němec, vynálezce. Phineas s Ferbem jsou zkrátka neúnavní. Mají ptakopystka "Perryho", který je pod svojí tajnou identitou tajný agent P. Major Monogram mu každé ráno sdělí, čemu má zabránit a on to prostě udělá. Ani máma s tátou nejsou unavení, každý den podnikají výlety např. do kina. Sleduj Disney Channel a Phinease & Ferba, aby jsi je poznal blíže. Je to tak dobrá komedie, že tě chytne a už nepustí. Phineas & Ferb na tebe již čekají. Na Disney Channel. V Pondělí18:55 a ve Čtvrtek v 20:25 hod.

Hannah Montana

20. listopadu 2009 v 16:46 | Jan Zvoníček |  Seriály Playhouse
http://nerdgirltalking.files.wordpress.com/2008/11/hannah_montana2.jpg






Hannah Montana je dívka, která žije dvojí život. Přes den ve škole je Miley Stewartová, ale večer se přemění na popovou zpěvačku Hannah Montanu. Slaví úspěchy ve zpěvu a je nadšená. Když v tom se prořekne jedné reportérce - řekne jí svoji adresu, ale nechce jí to doopravdy prozradit, tak se šíleně převleče a začne šíleně zpívat. V tom do toho její bratr Jackson přijde v převleku za Elvise Presleyho, reportérka je zděšená a do toho ještě její táta: ,,Já jsem se ještě oficiálně nepřestavil, jmenuji se Billy Ray Cyrus". Reportérka se už doopravdy vyděsí a utěče. Miley se poučí a už ani necekne. Každý Úterý a Čtvrtek je tu Hannah Montana, kráska, která je megahvězdou. Sledujte v Úterý v 19:30 a ve Čtvrtek v 19:30 hod. na Disney Channel.

Zajímavosti o Pohádkách a Seriálech

20. listopadu 2009 v 16:41 | Jan Zvoníček
Tady jse můžete podívat na iformace o pohádkách a seriálech na Disney Channel Dětský.

Pohádky,Seriáry

20. listopadu 2009 v 7:34 | Jan Zvoníček
Phineas a Ferb
Lilo a Stitch
Totally Spies
Americký Drak
Kid vs Kat
Vladařova nová škola
Hannah Montana
Kim Possible
Kouzelníci z Waverly
Náhradníci
A do Playhouse Disney:
Mistr Manny
Moji přátelé Tygr a Pú
Mickeyho Klubík
Lazy Town


a dalšíííííííííí

Program na Pátek

20. listopadu 2009 v 7:17 | Jan Zvoníček
Pátek
7:30 Phineas and Ferb
7:57 Moji Tygr a Pú
8:10 Mickeyho klubík
8:18 Kid vs Kat
8:30 Vladařova nová škola
14:00 Hannah Montana
14:25 Kouzelníci z Waverly
14:50 Vladařova nová škola
15:00 Lilo a Stitch
15:33 Konec vysílání